
AS-L091-G00 Leren Armband met Edelstalen Askamer – Stijlvol en Persoonlijk – Alle kleuren.
1 oktober 2025
AD-O140-G01 Zilveren gevlochten armband met pavé harthanger (zirkonia) en dichte askamer
20 november 2025AD-O140-G00 Zilveren gevlochten verstelbare armband met harthanger en dichte askamer
€124.00
Deze zilveren gevlochten armband met harthanger is een stijlvol en persoonlijk gedenksieraad. De armband heeft een fijn gevlochten structuur en een verstelbare sluiting, waardoor hij altijd comfortabel draagt. De hartvormige hanger bevat een dichte askamer, zorgvuldig door Impona afgesloten. Hierdoor draagt u de as van uw dierbare veilig en dicht bij u.
Waarom kiezen voor een zilveren gevlochten armband met harthanger?
Een zilveren gevlochten armband harthanger is een waardevolle manier om herinneringen tastbaar te maken. Het tijdloze ontwerp past bij elke stijl en is geschikt voor dagelijks dragen. Het hartje staat symbool voor liefde en verbondenheid, en de gevlochten band geeft de armband een luxe uitstraling. Deze combinatie maakt het een geliefd gedenksieraad in onze collectie.
Wilt u liever een ander model? Bekijk dan ook onze
👉 herinneringsarmbanden
Afmetingen en materiaal
-
Afmeting hartje: 8,5 mm
-
Armbandmaat: 16,5 cm + 3 cm (verstelbaar)
-
Materiaal: 925 sterling zilver
Bekijk ook onze uitleg over askamers en het vullen van sieraden:
👉 Wat is een askamer?
Hoe werkt het vullen van de askamer?
Voor het vullen van de askamer van deze zilveren gevlochten armband met harthanger vragen wij u om een kleine hoeveelheid as naar ons op te sturen. Dit kan veilig per post naar ons postbusadres:
Impona
Postbus 1429
5602 BK Eindhoven
Wij hanteren een respectvol en zorgvuldig vulproces in ons eigen atelier. Zodra de as is ontvangen, gaan wij direct aan de slag. Meestal versturen wij de volledig afgewerkte armband binnen 2 tot 4 weken terug.
Voor meer inspiratie neem een kijkje op onze instagram.
Levertijd
2–4 weken na ontvangst van de as.
| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Afwerking |




