RA-S014-G05 Ring met vingerafdruk in ronde steen
Wissen
Artikelnummer: RA-S014-G05 Categorie:
Beschrijving
Ring met de vingerafdruk in ronde steen en 5 pave gezette stenen.
Maat afdruk/steen
10mm
Breedte ring
Bovenaan 14mm, onderaan 4mm